Kargo İşlemleri

Boris Becker siparişleri pazartesiden cumaya 09: 00-17: 00 saatleri arasında teslim edilir. Her sipariş benzersiz olduğundan, nakliye maliyetleri seçtiğiniz öğelerin boyutuna, ağırlığına ve varış yerine göre değişiklik gösterecektir. Bu son dakika satın alımları için, çoğu varış noktasına Ekspres teslimat mevcuttur ve belirli şehirlerde Aynı Gün teslimat sunulur. Siparişiniz ve varış noktanız için mevcut olan tüm ilgili teslimat seçenekleri, ödeme sırasında görüntülenecektir.

Nakliye Süreleri:
Yurtiçi Standart Kargo: 5-7 gün içinde teslimat

Lütfen nakliye sürelerimizin yalnızca bir kılavuz olarak kullanılması gerektiğini ve sevkiyattan itibaren geçen süreye dayandığını unutmayın. Boris Becker, gümrükleme gecikmeleri veya başarısız ödeme onayları için sorumluluk alamaz ama olası gecikmeleri en aza indirmeye çalışacağız.

Sipariş Takibi
Bir sipariş verdikten sonra, tüm ayrıntıları içeren bir e-posta alacaksınız. Ödemenizi doğrulamak için daha fazla bilgiye ihtiyacımız olursa sizinle iletişime geçebiliriz. Siparişiniz onaylandıktan sonra 2 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Bulunduğunuz yere ve seçtiğiniz gönderim yöntemine bağlı olarak teslimat, gönderildikten sonra 2-7 iş günü sürer. Takip bilgileri ve tahmini teslim tarihi ile sizi güncel tutacağız. Ayrıca hesabınızda ‘Siparişlerim’e giderek yolculuğunu takip edebilir veya misafir ödemesini seçtiyseniz, siparişinizin durumunu buradan takip edebilirsiniz.

İptal
Satın alma işleminiz hızlı bir şekilde gönderilmek üzere hazırlanacağından, bir siparişi iptal etmek veya herhangi bir değişiklik yapmak için lütfen mümkün olan en kısa sürede Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz. Bir Boris Becker ortağı tarafından işlendikten sonra siparişi iptal edemesek de, Ücretsiz İade hizmeti sunuyoruz. Bir siparişi iptal etme ve iade etme hakkında daha fazla bilgi, İade ve Geri Ödeme Politikamızda bulunabilir.

You have successfully subscribed!
This email has been registered