İlkbahar ve Yaza Hazırlan; Yaz Kombinleri

Havaların ısınıp değişmesiyle birlikte dolaplarımızda da değişikliğe gitme vakti geldi. İlkbahar aslında tam bir karmaşa mevsimi. Bu mevsimde bazen kendinizi şort ve sweatshirt kombiniyle bazen de bir montla görmeye hazırlıklı olun!

Bahar ve yaza özel önerilerimiz ile göz alan kombinler için dolabınızda olması gereken kıyafetlerden bahsedeceğiz. Keyifli okumalar. 

İlkbahar Havası; kapüşonlu sweatshirtler

İlkbaharda giyinmenin en zor yanlarından birisi hava sıcaklığına göre kendini ayarlamak. Hem gündüz sıcağında bunalmamak hem de akşamın serinliğinde üşümemek için sweatshirt kombinleri yapmak çok isabetli bir seçim olacaktır. Boris Becker’in triko ve zarif dokumalardan oluşan erkek sweatshirt modelleri, geçiş mevsimlerinde şık görünümler elde ederken aynı zamanda rahatlığı da elinizde tutmanıza yardımcı olur. 

Yaz mevsimi; gömlek ve t-shirt kombinleri

Erkek giyiminin şüphesiz ki her mevsim anahtar parçası olan gömlekler, yaz mevsiminde hafifliği ve kolay kombinlenebilmesiyle kesinlikle gönlümüzü feth ediyor. Boris Becker gömlekler özel tasarım ve üretimiyle, rahat ve esnek tasarım özellikleri sayesinde yazın yoğun temposu ve yorucu sıcağında vazgeçilmez parçanız olabilirler. 

Pamuklu hafif kumaşlardan yapılmış giysiler sıcak ve nemli havaların kıyafetleridir. Daha hafif hissederken aynı zamanda serinlemenize de yardımcı olurlar. Boris Becker erkek t-shirtleri pamuklu kumaşlarıyla rahatlığınızı ön planda tutarken farklı renk ve desen çeşitleriyle de dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlar. 

You have successfully subscribed!
This email has been registered