borisbecker.com.tr, online alışverişte Boris Becker koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler.

 

Ücretsiz Kargo: Tüm siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 2-4 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

 

Ücretsiz İade Kargosu: Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, 30 gün içerisinde Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

 

İADE ŞARTLARI

30 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir. İadeleriniz, ürünlerinizi teslim aldığınız şekilde kullanılmamış, etiketi sökülmemiş halde ve orijinal ambalajında (el etiketi de dahil olmak üzere), fatura çıktısı ile birlikte kargoya verilmeli ve iade adresimize postalanmalıdır. Fatura çıktısı ile birlikte, iadelerinizi bizden aldığınız iade koduyla herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine vererek yapabilirsiniz.

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, Yurtiçi Kargo ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır. İade BorisBecker.com.tr’ye ulaştı bilgilendirmesi: İadeniz bize ulaşınca e-posta gönderilir.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Boris Becker geri ödemeleri 7 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

 

Destek için iletisim@borisbecker.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz veya 0850 532 2244 numaralı telefonu arayarak Boris Becker Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.

İade koşullarımızla uyuşmayan bir gönderi yöntemi seçmeniz halinde, bu sizin sorumluluğunuz altında olup, hem gönderi masraflarını hem de kayıp durumunda ürünün maliyetini üstlenmeniz gerekecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.