Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Merkezi Almanya’da bulunan şirketimiz efsanevi tenisçi Boris Becker’ın isim haklarını satın aldıktan sonra zarafet, zamansızlık ve konfor özelliklerini harmanlayan tasarımlar üzerine yoğunlaştı ve natürel renklerden oluşan koleksiyonlar ortaya çıkardı.
Hakkımızda
Merkezi Almanya’da bulunan şirketimiz efsanevi tenisçi Boris Becker’ın isim haklarını satın aldıktan sonra zarafet, zamansızlık ve konfor özelliklerini harmanlayan tasarımlar üzerine yoğunlaştı ve natürel renklerden oluşan koleksiyonlar ortaya çıkardı. Yüksek performans sunan ve kalıp ile işçilik itibariyle öne çıkan koleksiyonlarımız tüm dünya tarafından ilgiyle karşılandı, Bugün Boris Becker’ın Suadiye ve Dubai’de mono brand mağazaları, dünyanın her yerinde satış ve pazar yerlerinde de marka varlığı bulunmakta.
Misyon
Boris Becker markası özgüven sahibi ve elegant tarza sahip şehirli erkeklere özel bir stil deneyimi vaat ediyor. Hem günlük hem iş hayatında konfor sunan özel ve elit parçalara ihtiyaç duyan erkeklere en iyi şekilde hizmet verecek parçalar üretiyor.
Vizyon
Boris Becker olarak vizyonumuz konfor ve kumaş kalitesinden ödün vermeden zarif ve şık tasarımlar üretirken dünya çapında erkek modasına yön veren markalardan biri haline gelmek.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.